Add Product to Checkout To See Lowest Price
You need to choose options for product.
files/dsc00189_1.jpg
files/dsc00169_1.jpg
files/dsc00193_1.jpg
files/dsc00175.jpg
files/dsc00173_1.jpg
files/dsc00200_3.jpg
files/dsc00196_1.jpg
files/dsc00182_3.jpg
files/dsc00183_3.jpg
files/dsc00188_1.jpg
files/dsc00177_1.jpg
files/dsc00180_1.jpg
files/dsc00194_1.jpg
files/dsc00202_3.jpg
files/dsc00186_1.jpg
files/dsc00187_2.jpg
files/dsc00178_1.jpg
files/dsc00185_1.jpg
files/dsc00176_1.jpg
files/dsc00171_1.jpg
files/dsc00201_3.jpg
files/dsc00170_1.jpg
files/dsc00191_1.jpg
files/dsc00190_1.jpg
files/dsc00192_1.jpg
files/dsc00198_3.jpg
files/dsc00179_1.jpg
files/dsc00184_1.jpg
files/dsc00172_1.jpg
files/dsc00199_3.jpg
files/dsc00203_3.jpg
files/dsc00197_3.jpg
files/dsc00181_3.jpg
files/dsc00195_1.jpg
This is a Steam Boat Rotisserie Wood & Charcoal burning pull behind trailer with warming box and slide out tray for extra work space.

Call for delivery price.
| Manufacturer: | Gorilla Trailer LLC |
|---|---|
| MPN: | ST2000 |
| Condition | New |
| Shipping Options | Standard Delivery |
| Grill surface size | (4) Total Trays 15'' x 46" |
| Hitch Type | Bumper Pull |
| Size of Smoke Box | 40" deep x 15" wide x 14" tall |
| Size of Warmer Box | 22" wide x 40" deep x 40" tall |
| Smoke Tunnel | Yes |
| Trailer Interior Length | 6 ft |
| Wheel Size | 15'' |
| Trailer Interior Width | 5' |
| Wood Storage Box/tray | Yes |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Sku |
| Price |
| Rating |
| Description |
You have no items in your shopping cart.