Add Product to Checkout To See Lowest Price
You need to choose options for product.
files/8_21_2.jpg
files/7_24_5.jpg
files/6_26_6.jpg
files/1_42_7.jpg
files/4_29_8.jpg
files/3_41_8.jpg
files/2_33_11.jpg
files/5_27_7.jpg
Crary Bear Cat
Echo Bear Cat SC3342 is a 3 in. chipper / shredder featuring 2 reversible chipping blades and 12 reversible shredder knives. It is powered by a 342cc Briggs & Stratton OHV engine.

| Manufacturer: | Crary Bear Cat |
|---|---|
| MPN: | SC3342 |
| Condition | New |
| Shipping Options | Standard Delivery |
| Chipper Capacity | 3'' |
| Engine Manufacturer | Briggs and Stratton |
| Engine Size | N/A |
| Hopper Size | 12 x 25 |
| Length | 40" |
| Width | 25" |
| Height | 46" |
| Warranty | 3 YEAR CONSUMER, 1 YEAR COMMERCIAL |
| Sku |
| Price |
| Rating |
| Description |
You have no items in your shopping cart.